Popri technickom riešení aj čosi:

Hlavným mojim zameraním sú technické riešenia pre opatrovateľky. V minulosti sa však prihrnuli k tomu aj iné záležitost ohľadom opatrovateľstva: 

Vysvetľovanie nemčiny

V kurze pre opatrovateľky ste absolvovali nemčinu veľmi rýchlym spôsobom kvôli získaniu osvedčenia o absolvovaní Kurzu nemčiny pre opatrovateľky. 

Ako to tak býva, čo sa rýchlo naleje, tak sa zvykne aj rýchlo vyliať. Ak potrebujete niektoré veci znovu vysvetliť laickým amatérskym spôsobom, tak viem niečo vysvetliť.

Sprostredkovanie práce

Katka bola po operácii nezamestnaná žena, preto sa rozhodla pre prácu opatrovateľky. Dnes vie pomôcť s niektorými vecami aj iným ženám a internet je už pre ňu bežná vec.

Budete zahrnuté v jej databáze žien a bude s Vami komunikovať a zariaďovať veci ohľadom práce v Rakúsku pre opatrovateľky. 

Daňové priznania

Následne popri sprostredkovaniach práce pre rakúske agentúry nadviazala kontakty s ľuďmi z právnickej a účtovníckej brandže. 

Vie vás navzájom skontaktovať s  právnikom aj s certifikovaným účtovníkom v Rakúsku. Koľko to však bude stáť si budete dohadovať osobne podľa rozsahu vašich požiadaviek.